Вчора ввечері, 20 листопада, на вул. Шевченка водій у стані алкогольного сп’яніння здійснив наїзд на острівок безпеки і збив дорожні знаки. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Однак водій Audi 80 зупинився не одразу, а виїхав на узбіччя за кілька метрів від місця ДТП.

Під час спілкування з 57-річним громадянином патрульні одразу помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Перевірка на пристрої Драгер підтвердила це — у водія виявили 1,92 проміле.

На порушника склали два протоколи: за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) та ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.

Чоловіка відсторонили від кермування, а посвідчення водія вилучили. Документи передали до суду.