З середи, 8 листопада, курсуватиме автобусний маршрут №49А, який сполучатиме мікрорайон Рясне з залізничним вокзалом. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На лінії курсуватимуть 4 великі низькопідлогові автобуси.

Схема руху: вул. І. Величковського (Рясне-2) – вул. Т. Шевченка – вул. Левандівська – вул. Сяйво – вул. Городоцька – вул. Чернівецька – пл. Двірцева (залізничний вокзал) – вул. Чернівецька – вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Левандівська – вул. Т. Шевченка – вул. І. Величковського (Рясне-2).

«Це дещо трансформований маршрут №49, який до закриття на реконструкцію вул. Шевченка курсував у Львові», – зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Як додав керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, раніше з Рясного до вокзалу їхали автобуси №49 за дещо іншим маршрутом – через вулиці Шевченка і Городоцьку. Коли постало питання про відновлення цього маршруту, то мешканці Рясного виступили проти такого варіанту.

«Врахувавши думки та пропозиції громади, ми вирішили створити новий маршрут №49А. Цей варіант мешканців влаштував. Так вони матимуть пряме автобусне сполучення із залізничним вокзалом», – розповів посадовець.

Маршрут обслуговуватиме ЛК АТП-1.

Одночасно із запуском цього маршруту змінять рух автобуси №6А – вони повернуться на вул. Шевченка. На лінії курсуватиме 7 великих низькопідлогових автобусів.