У жовтні мешканці знову матимуть змогу безкоштовно здавати використані батарейки, лампи та ртутні термометри на утилізацію. Цього місяця у мікрорайоні він матиме 2 стоянки. Про це повідомляє ДП “Бондарівка”.

Відходи збирають безкоштовно та у безпечній тарі. Одна людина може безкоштовно здати на переробку до 10 кг батарейок, не більше 5 ртутних термометрів і 10 люмінесцентних ламп.

Всі використані лампи, батарейки та інші небезпечні прилади просять приносити в упаковках виробника чи іншій безпечні тарі.

Адреси:

  • 13.10.2023 з 10:00 до 11:00 – вул. І. Величковського, 1 (біля супермаркету “АТБ”);
  • 13.10.2023 з 11:10 до 13:00 – вул. Т. Шевченка, 368 (біля супермаркету “Сільпо”).