Ділянку на Шевченка продали за 12,7 млн грн для будівництва СТО


Ділянку на вул. Шевченка продали на аукціоні для будівництва станції технічного обслуговування за понад 12,7 млн грн.
Йдеться про земельну ділянку площею 0,59 га, розташовану за адресою вул. Шевченка, 311. Територія належить до промислової зони, а її цільове призначення — будівництво станції технічного обслуговування.
За результатами електронного аукціону переможцем стало приватне підприємство “Рекламне агентство “Сітіарт”, яке запропонувало найвищу суму — 12 709 190 грн, незначно випередивши іншого учасника торгів.
“Це землі промисловості і в ділянки лише одне призначення – під будівництво станції технічного обслуговування. Переможець торгів – ПП “Рекламне агентство “Сітіарт”. Саме це приватне підприємство запропонувало найбільшу суму за ділянку – 12 709 190 грн, незначно випередивши іншого учасника аукціону”, – зазначили в департаменті природних ресурсів та містобудування.
Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ПП “Рекламне агентство “Сітіарт” зареєстроване у Львові з 2007 року. Підприємство займається діяльністю рекламних агентств, виробництвом меблів для офісів і торговельних приміщень, а також встановленням столярних виробів.
Власником компанії є мешканець Борислава Олег Охримович. Йому також належать львівські підприємства ТОВ “Перший формат” та ТОВ “УФ Друк” (сфера реклами), а також ТОВ “Джойф груп” і ТОВ “Джойф дизайн” (виробництво текстильних виробів).
Нагадаємо, стартова ціна цієї ділянки становила 12 583 290 грн.