Шевченківський районний суд Львова визнав винним інспектора патрульної поліції Львівщини Владислава Мельника у вчиненні ДТП на перехресті вулиць Шевченка та Ковча у стані алкогольного сп’яніння.

Суддя позбавила його водійських прав на рік та оштрафувала на 17 тис. грн за п’яну їзду, а також ще на 850 грн за вчинення ДТП. Додамо, що обидві постанови можна оскаржити.

Свою провину в суді чоловік заперечив та зазначив, що не був за кермом автомобіля. Однак він не вказав, хто саме керував авто. Адвокат Владислава Мельника неодноразово клопотав про відкладення розгляду справи, суд розцінює такі дії як спосіб затягнути розгляд.

Як вказано в постановах суду, 18 лютого близького 22:30 Владислав Мельник, який керував автомобілем Mercedes-Benz E200 CDI, на перехресті вищеперелічених вулиць зіткнувся з автомобілем Jeep, якому не надав переваги в русі.

На місці Владислав Мельник пройшов перевірку на драгері, яка показала 1,48 проміле алкоголю. Додамо, що це у понад 7 разів перевищує допустиму норму. На чоловіка склали адмінматеріали за їзду в нетверезому стані та вчинення ДТП.

Справи розглянула суддя Олександра Баєва, яка дослідила усі докази, зокрема відео з нагрудних камер патрульних, та визнала Владислава Мельника винним у вчиненні ДТП та їзді у стані алкогольного сп’яніння.