У вівторок, 21 травня, у бібліотеці “Сад”, що на вул. Шевченка, 270А, інспектори Патрульної поліції Львівської області, розповідали учням 4-х класів школи №100 правила безпеки на літніх канікулах.

У Патрульній поліції Львівської області, патрульні зробили все, щоб діти були не лише готовими до літніх канікул, а й безпечними.

“Для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам ‘ятати про правила безпечної поведінки. Тому ми запросили інспекторів”, – розповіли в бібліотеці “Сад”.

Лейтенант поліції Ольга Яремчук та капітан поліції Василь Демчина нагадували школярам основні правила про:

  • безпечну дорогу додому;
  • правила спілкування з незнайомцями;
  • основні вимоги ПДР та дотримуватися їх;
  • правила поводження поблизу водойм;
  • про те як користуватись світлоповертальними елементами та засобами пасивної безпеки.

“Ми робимо усе, щоб літні канікули запамʼяталися дітям, як час, коли вони насолоджувались приємним відпочинком та розвагами із друзями”, – зазначили в Патрульній поліції Львівської області.

Під час зустрічі школярі закріпили почуте грою на уважність.