Коли мешканці зможуть безкоштовно пересідати з одного громадського транспорту на інший


Наприкінці першого – на початку другого кварталу 2024 року у громадському транспорті Львова, Рясного зокрема, планують запровадити безоплатну пересадку. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
Йдеться про можливість здійснити пересадку на другий транспортний засіб впродовж 40 хвилин без додаткової оплати.
“Рухаємося до наступного етапу і вже в кінці першого – на початку другого кварталу цього року плануємо запускати безкоштовну пересадку. Щоб люди могли, проїхавши на одному міському маршруті, до 40 хвилин здійснити безкоштовну пересадку на будь-який інший автобусний, трамвайний чи тролейбусний маршрут”, – зазначив під час брифінгу 11 січня Олег Забарило, керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.
Він додав, що зараз триває робота над рештою функціоналу, який передбачає система е-квитка, зокрема, над мобільним додатком.
“Плануємо, що всередині року ми перейдемо на оплату транспортної роботи перевізникам, матимемо проїзні абонементи та додаток”, – сказав Олег Забарило.
Нагадаємо, що місяць тому, 11 грудня минулого року на всьому громадському транспорті Львова, у тому числі й Рясного, запрацювала безготівкова оплата проїзду, під час якої пасажири мають можливість розрахуватися транспортною карткою ЛеоКарт, банківською картою чи пристроєм з NFC. Також залишається можливість оплати готівкою у водія, однак, оскільки місто має на меті мінімізувати обіг готівки у сфері перевезень, цей спосіб оплати є найдорожчим.