Ліцей №38 став переможцем волейбольної “Ліги Т”

У Львові відбувся фінальний етап волейбольної “Ліги Т” серед педагогів закладів освіти. Переможцем міського етапу став Ліцей №38 Львівської міської ради.
Участь у турнірі взяли педагоги львівських шкіл, які змагалися у фінальній грі з волейболу. За результатами міського етапу друге місце посіла Середня загальноосвітня школа №34 імені Маркіяна Шашкевича, третє — СЗШ №40 м. Львова.
Загалом у районних етапах “Ліги Т” взяли участь 96 команд. Фінальні змагання приймала Середня загальноосвітня школа №95 м. Львова.
Фоторепортаж із фінальної гри підготувала Юлія Олексин. Більше світлин організатори опублікують у коментарях.