Львів’янин зареєстрував петицію із закликом зменшити вартість проїзду в громадському транспорті, який обслуговують приватні перевізники.

Як зазначає автор петиції, причиною її створення став випадок, коли водій автобуса №20 не відкрив задні двері та не під’їхав до бордюру, що створило незручності для пасажирів.

У своєму зверненні він просить під час розгляду петиції провести аналіз доходів приватних перевізників, зокрема кількості перевезених пасажирів та отриманого виторгу на кожному маршруті до впровадження електронного квитка та після нього.

“Раніше у ЗМІ оприлюднювалась інформація про те що із введенням електронного квитка значно зріс виторг за перевезення пасажирів. Можливо варто запровадити диференційовану вартість проїзду в автобусах великої місткості та малої місткості. Для прикладу в автобусах великої місткості залишити чинний тариф, а в автобусах малої місткості зменшити до 15-20 грн”, – зазначив чоловік.

Підписати петицію можна за посиланням.