На фасаді школи №62 відкрили меморіальну таблицю військовому та колишньому депутату з Рясного-2 Віталію Свінціцькому


Вчора, 3 квітня, на фасаді школи №62, що на вул. Театральній, 15, відкрили меморіальну таблицю Віталію Свінціцькому – депутату Львівської міської ради 7 скликання від Рясного-2 та військовослужбовцю.
У 2014 році Віталій Свінціцький добровільно вирушив на схід України, щоб долучитися до Антитерористичної операції. Він служив у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, захищаючи країну. У 2015 році повернувся до цивільного життя.



З початком повномасштабного вторгнення Віталій знову став до лав 80-ї ОДШБр. У квітні 2022 року за участь у боях на півдні України був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
Він брав участь у запеклих боях у Білогорівці, Лисичанську, Сєвєродонецьку, Попасній, Святогірську, Соледарі, біля Бахмута та Кремінної. Восени 2022 року, попри тяжке поранення, після нетривалого лікування повернувся на фронт.
Загинув під час штурму ворожих позицій на сході України. Разом із ним полягли четверо побратимів, ще один вважається зниклим безвісти.
Віталій Свінціцький — громадський діяч, голова громадської організації “Громадянське суспільство та влада”. У 2015–2020 роках був депутатом Львівської міської ради від партії “Народний контроль”. Раніше, у 2006–2009 роках, був членом ВО “Свобода”.