Львівська міська рада планує позичити в Ощадбанку до міського бюджету кошти на облаштування ЦНАПу для учасників АТО, військових так ветеранів на вул. Шевченка, 374, а також на будівництво шляхопроводу на перехресті вулиць Тараса Шевченка та Омеляна Ковча. Проєкт ухвали був оприлюднений 10 травня, на офіційному порталі міської ради Львова.

В пояснювальній записці до проєкту ухвали вказано, що на будівництво шляхопроводу на перехресті вул. Тараса Шевченка і вул. Омеляна Ковча виділять 30 млн грн. На облаштування ЦНАПу на Рясному витратять 17,7 млн грн, однак частина цих коштів піде також на облаштування ЦНАПу для учасників АТО, військових та ветеранів на вул. Липинського, 11.

Взяти гроші мерія планує в кредит від АТ “Державний ощадний банк України”. Відсоткову ставку будуть розраховувати на основі українського індексу UIRD 3М (станом на 10 травня він становив 13.45% річних) + 3% маржі, але не більше ніж 22 % річних. Раз у квартал Ощадбанк буде переглядати та змінювати розмір відсотка. Кредит планують взяти на п’ять років з можливістю дострокового погашення.