На Шевченка проведуть планову обрізку дерев

До 13 березня на вулиці Шевченка, біля будинків №350, 334, 340, 358б та 368, триватимуть планові роботи з обрізки зелених насаджень.
Перед початком робіт фахівці виїжджають на місце, обстежують дерева, оцінюють їхній стан та перевіряють наявність сухих або аварійних гілок.
“Обрізка та видалення аварійних дерев є вкрай важливими, бо попереджають виникнення небезпечних ситуацій на вулиці, відсутності світла в разі нависання гілок навколо ліній електропередач тощо”, – зазначили в управлінні екології.
Варто зазначити, що однією з найпоширеніших причин аварійних знеструмлень повітряних ліній електропередачі є дерева, висаджені в їхніх охоронних зонах. Саме тому обрізання гілок — один із найпростіших та найефективніших способів запобігти пошкодженням мереж і забезпечити безперебійний розподіл електроенергії.