Вчора, 6 травня, близько 13:00 на вул. Брюховицькій внаслідок наїзду автомобіля було травмовано жінку, що йшла тротуаром.

За попередньою інформацією правоохоронців, 19-річний львів’янин, керуючи автомобілем Renault Kangoo, виїхав на тротуар та здійснив наїзд на пішохода — 46-річну мешканку Львова.

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована.

Слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1 відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий строк.

Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини події.