Планують підвищити тарифи на електроенергію: кого торкнеться підвищення


З 1 червня уряд планує підвищити тарифи на електроенергію для побутових споживачів, які споживають на місяць понад 100 кВт.
Йдеться про підвищення ціни за кВт на 2,2 грн, тепер вона становитиме 4,8 грн/кВт. Натомість для тих, хто споживає менше 100 кВт на місяць, вона залишатиметься в межах 2,64 грн.
“Проєкт рішення такий, але фінальне рішення може відрізнятись”, – повідомив виданню один із членів уряду.
Розглянуть проєкт рішення на засіданні уряду сьогодні, 30 травня.
Нагадаємо, що російські окупанти систематично атакують енергетичну інфраструктуру України, через що виникає дефіцит електроенергії. Через це по всій країні впроваджують погодинні відключення світла.
Згідно з плановими графіками відключень світла, мікрорайон Кам’янка відноситься до групи 1.2, а Рясне-1 і Рясне-2 – до групи 2.2.

