У четвер, 19 жовтня, волонтерки з “Небайдужих” вкотре планують відвідати військових у лікарні, тому запрошують мешканців Рясного приєднатись до збору.

Серед необхідного, чого потребують військові у лікарні, є:

  • батники (светри);
  • безрукавки;
  • спортивні штани;
  • теплі шкарпетки;
  • засоби гігієни: шампуні, мило, гелі для гоління, туалетний папір, вологі серветки.

Крім цього, волонтерки хочуть побалувати захисників домашньою їжею та іншими смаколиками:

  • щось на друге;
  • салат;
  • бутерброди;
  • котлети, яворівський пиріг, гречаники, булочки (на вибір);
  • сирники, млинці;
  • солодке, випічка;
  • десерт;
  • фрукти;
  • вода, соки;
  • кава, чай, капучіно;
  • цукерки, печеня, халва, зефір;
  • туалетний папір, серветки.

Якщо хтось забажає приготувати для військових домашню їжу, то її необхідно узгодити із волонтеркою Галиною Лелюк. Це можна зробити за номером телефону: +38 (063) 784 76 17.

Найближчим часом волонтерки планують відправити допомогу військовим на фронт. Для них “Небайдужі” також збирають теплі шкарпетки та каву.

Крім цього, необхідне можна приносити в приміщення Санктуарію Матері Божої Потіхи, що знаходиться на території храму Святих Верховних Апостолів Петра і Павла. З допомогою можна приходити щодня о 18:00.

Також можна пожертвувати кошти на картку: 4441 1111 6205 5416.

Зазначимо, що у неділю, 15 жовтня, “Небайдужі” провідали у лікарні військових.

“Відвезли їм памперси, пеленки, вологі серветки, ліки, подушечки від пролежнів, солодощі. Хлопці вдячні за все”, – додали волонтерки.