Пожежа в господарській будівлі на Шевченка: врятовано житло, постраждала власниця


Вчора, 3 липня, на вул. Шевченка в дерев’яній господарській будівлі, вкритій бляхою, виникла пожежа, внаслідок якої постраждала жінка.
Повідомлення про пожежу до Служби порятунку “101” надійшло о 21:37. На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів будівля була повністю охоплена полум’ям, існувала загроза поширення вогню на сусідні споруди.
О 21:49 вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу, а вже за хвилину — о 21:50 — ліквідувати. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося запобігти перекиданню полум’я на два поруч розташовані житлові будинки.
Унаслідок події травмувалася власниця будівлі — жінка 1968 року народження. Вона отримала опіки ІІ ступеня та була госпіталізована до лікарні Святого Луки після огляду медиками.
До ліквідації пожежі залучили 11 рятувальників і 3 одиниці спеціалізованої техніки.
Обставини та причини виникнення загоряння встановлюють фахівці.