Вчора, 14 грудня, на сесії Львівської міської ради на 2024 рік затвердили програму “Чисте місто”, в межах якої школярів Львова, зокрема Рясного, навчатимуть сортувати сміття та дбати про чистоту міста. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Метою цієї програми є розвиток екологічної освіти та поширення культури поводження з відходами у школах. Учнів навчатимуть сортуванню відходів шляхом організації навчання та інших просвітницьких заходів у закладах освіти у вигляді екскурсій та ігор. Крім цього, у приміщенні шкіл сортуватимуть, збиратимуть і вивозитимуть відсортовану сировину.

“Наша головна мета – просвітництво щодо сортування відходів у місті. Ми це реалізовуватимемо шляхом проведення навчальних тренінгів, тематичних екскурсій, екоігор та організацією роздільного збору відходів у школах Львівської громади”, – пояснює Роман Яцикович, начальник відділу комунікації та просвітництва управління з питань поводження з відходами.