В понеділок, 4 грудня, у Львівській міській раді обговорюватимуть проєкт рішення виконавчого комітету щодо встановлення єдиних тарифів на проїзд в міському транспорті. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Публічна дискусія щодо тарифів розпочнеться о 17:00 в 202 кабінеті Львівської міської ради. Однак на подію потрібно попередньо зареєструватися за посиланням. Заявки прийматимуть до 16:00 понеділка, 4 грудня.

У департаменті міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР зазначили, що тарифи визначені на основі наданих перевізниками розрахунків. Відповідно до проєкту рішення, вартість однієї поїздки в усіх видах транспорту залежатиме від способу оплати та становитиме:

  • при оплаті транспортною карткою ЛеоКарт – 13 грн;
  • при оплаті банківською картою чи пристроєм з NFC – 15 грн;
  • при оплаті готівкою у водія – 20 грн;
  • для студентів при оплаті студентською транспортною карткою ЛеоКарт – 6,5 грн.

Вартість перевезення одного місця багажу складатиме:

  • при оплаті транспортною карткою ЛеоКарт – 13 грн;
  • при оплаті банківською картою чи пристроєм з NFC – 15 грн;
  • при оплаті готівкою у водія – 20 грн.

Штраф за безквитковий/незавалідований проїзд складатиме 300 грн.

Тарифи мають набрати чинності з 11 грудня, коли впровадять безготівкову оплату проїзду в усьому громадському транспорті Львова.

«Разом з запуском безготівкової оплати на усіх маршрутах, тарифи на проїзд мають бути єдині для всіх видів транспорту – автобусів, трамваїв та тролейбусів. А вартість проїзду залежатиме від способу оплати. Найбільш привабливою буде оплата карткою ЛеоКарт,  а найменш привабливим  – розрахунок готівкою… Ці тарифи будуть актуальними і для електротранспорту”, – зазначив Олег Забарило, керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.

Зазначимо, що проєкт рішення передбачає, що з 1 червня 2024 року вартість поїздки та перевезення багажу при оплаті готівкою складатиме 25 грн.

Детальніше з цим проєктом можна ознайомитись тут.