У бібліотеці “Сад” школярі зустрілися з працівниками Кінологічного центру та службовими собаками


Вчора, 13 травня, у бібліотеці “Сад”, що на вул. Шевченка, 270А, учні ліцею №38 познайомилися з працівниками Кінологічного центру для службових собак Національної поліції у Львівській області.
Школярам розказали про професію поліцейського-кінолога, навчання собак та їх службу в поліції. У бібліотеці “Сад” розповіли, що кінологи та їх вихованці, бельгійські вівчарки, неодноразово проходили службу в зоні бойових дій.
“Нині, в час війни, ці собаки ведуть пошук вибухових речовин на ділянках доріг, у приміщеннях, транспортних засобах, також виконують обшук вантажів, в яких можуть бути сховані вибухові речовини у всіх містах України і в тому числі в зоні бойових дій”, – зазначили в бібліотеці “Сад”.




Чотирилапі вихованці продемонстрували свої навички в пошуку вибухівки і наркотичних речовин та трюкове дресирування, жодного разу не схибивши.
На завершення школярам провели майстер-клас, на якому вони мали змогу зробити свого власного чотирилапого друга.