У вівторок, 8 квітня, у школі №92 відбулися збори з інноваційної освітньої програми “ОДМ” – Освіта. Діти. Майбутнє.

Майбутні першокласники та їх батьки зібралися, щоб створити освітній простір, де кожна дитина – не просто учень, а творець власного майбутнього.

На зборах учасники:

  • обговорили цінності та місію проєкту;
  • поділилися ідеями, які перевертають звичне уявлення про навчання;
  • надихнулися історіями одне одного;
  • зробили перший крок до змін, які обов’язково стануть реальністю.

“ОДМ” — це більше, ніж програма. Це рух. Це команда. Це віра в те, що освіта може бути живою, сучасною. Ми творимо не просто освітній проєкт — ми творимо майбутнє, в якому хочеться жити! Далі буде ще цікавіше!” – зазначили у школі №92.