Учасники бойових дій та сім’ї загиблих героїв зможуть безкоштовно відвідувати фітнес-клуби Львова


Наступного року управління спорту ЛМР планує запустити програму, під час якої надасть військовослужбовцям та членам сімей загиблих захисників і захисниць України можливість безкоштовно відвідувати фітнес-клуби. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
Мета програми:
Зараз управління спорту спільно з фітнес-клубами, які діють на території Львівської громади, напрацьовують механізм роботи програми. Вона передбачатиме відшкодування визначеним категоріям витрат на оплату тренажерного залу та/або його аналога в розмірі 100 % від загальної вартості.
«У нас є крута ініціатива, де місто та соціально відповідальний бізнес рухаються в одному напрямку. Завдяки цій ініціативі вдасться покращати соціальну адаптацію та створити умови для відновлення фізичної сили і психологічного здоров’я осіб з інвалідністю, поранених та травмованих військовослужбовців, займатися їхньою соціалізацію через заняття фізичною культурою та спортом. Напрацьовуємо концепт і на найближчій сесії будемо презентувати ухвалу депутатам», – каже начальник управління спорту Антон Нікулін.