У вівторок, 1 квітня, учні 9-Д класу здобули перемогу на майстер-класі з проєктних робіт в рамках “Освітнього кластера”.

Під керівництвом вчителя інформатики Дідика Т.В. учасники команди розробили інноваційні ідеї – від нових моделей автомобілів до революційних технологічних концепцій. Підхід учнів школи №92, оригінальність та нестандартне мислення принесли команді перше місце.

Головною нагородою для переможців стала унікальна можливість відвідати міжнародну ІТ-компанію N-iX разом з ІТ СТЕП Університетом. Це чудовий шанс заглибитися у світ сучасних технологій, побачити роботу великого ІТ-бізнесу зсередини та отримати безцінний досвід для майбутнього професійного розвитку.

Захід зібрав 90 учасників, які працювали в 16 командах, маючи лише 15 хвилин на створення власного проєкту.

“Дякуємо організаторам за цінний досвід, а нашим учням – за працелюбність, винахідливість і прагнення до знань! Ми пишаємося вами!” – зазначили у школі №92.