Вчителі школи №92 взяли участь у Магістральній регіональній конференції для освітян: деталі


У суботу, 25 травня, вчителі школи №92 взяли участь у Магістральній регіональній конференції “Інакша освіта – творення нової України”, що відбулася у Тернополі.
У конференції для освітян від програми “EdCamp у коробці 8.0” взяли участь 17 спікерів на експертній панелі та багато інших вчителів, які приїхали зі всієї України. Серед них – Ольга Поповніченко та Наталія Підвірна, вчителі школи №92.
Особливою гостею була Лілія Гриневич, колишня міністерка освіти і науки України. Жінка долучилася до дискусії онлайн.



Тема панельної дискусії, що відбулась: “Як реально зараз можна змінити українську освіту? Хто це має зробити і як?”
“Море вражень, емоцій, думок! Говорили про освітній простір, освітні тренди: до чого готуватись і як? Як створити спільноту, що є стійкою? Магія брендингу, нетиповий менеджмент в освіті та ще безліч цікавих тем”, – зазначили у школі №92.