Від суботи у Львові працюватиме благодійна Великодня святкова пошта: зібрані кошти передадуть військовим


У суботу, 5 квітня, у Палаці Бандінеллі, що на площі Ринок, 2, запрацює Великодня святкова пошта.
Як і Різдвяна, Великодня пошта працюватиме благодійно, щоб збирати кошти на військо.
З 5 квітня до 4 травня Палац Бандінеллі стане Великодньою поштою, яка включатиме:
Традиційно в рамках Великодньої пошти можна буде придбати, підписати та надіслати авторські листівки. Цього року вони створені в партнерстві з львівськими художницями Мар’яною та Ольгою Мотиками. Окрім святкової атмосфери, кожна листівка має глибокий зміст — вона є символом підтримки, що долає відстані, вираженням любові, сили та єдності.
Додатковий весняний настрій додають листівки з колекції «Львів – місто весни», які можна буде проштампувати спеціальним великоднім штемпелем «Львів. Великодня пошта».
Візуальним героєм пошти став півень — символ світла, відваги та боротьби в народній традиції. Він уособлює новий день і перемогу над темрявою. Листівки, як обереги, несуть силу тим, хто чекає на підтримку — вдома або на фронті.
“У центрі цього проєкту є надсилання листівок. Відроджуємо традицію листування, створюємо емоційний момент між людьми: найщиріші слова від рідних та близьких з іншого міста чи країни, як приємну несподіванку, а глобально, в перспективі багатьох років, – збереження пам’яті про тих, кого вже немає, але є почерк та цінні рядки, як жива згадка про людину, і ті спогади, до яких можемо доторкнутись в будь-який момент”, – прокоментувала керівниця управління туризму Львівської міської ради Христина Лебедь.
Великодня пошта працюватиме у Будинку Бандінеллі упродовж 5 квітня – 4 травня з 11:00 год до 19:00 год щодня. На Великдень, 20 квітня, змінений графік – з 13:00 год. Вхід вільний.
Проєкт реалізують Львівський туристичний офіс за партнерства команди Тлум&Крам, Львівської Академії мистецтв, Благодійного фонду “Друзі ЛНАМ”, управління культури, мережі “Твори” (Львів молодіжна столиця Європи) та лідерів думок.
“Ми створюємо події з сенсами з 2019 року. Але досвіду саме з поштою у нас ніколи раніше не було. Тішимось, що є можливість долучитись до розробки концепції і що пройшла ідея з півнем, яка є доволі сміливою, але усі її підтримали. Тому що вона є у контексті часу. Тішимось співпраці з ЛНАМ. Це, як завжди, трішки авантюрна затія. Але, як кажуть: “В Україні є мрійники і панки”. Ми вважаємо, що належимо до них. Насправді у співпраці з містом події робимо вперше, виглядає все дуже класно. Тому з нетерпінням чекаємо запуску пошти”, – поділилася Катерина Ковалюк та Дарія Бурко, співзасновниці організації Тлум&Крам.