Відбулася велопроща у Марійський відпустовий центр с. Страдч

Вчора, 16 серпня, відбулась безкоштовна велопроща, під час якої молодь парафії храму святих Василія Великого відвідала Марійський відпустовий центр села Страдч.
Під час цього велопаломництва парафіяни спільно з отцем Павлом Заболітним молились на місці мученицької смерті блаженних священномучеників Миколая Конрада і Володимира Прийми, як загинули в 1941 р. під час радянської окупації Галичини.
Варто нагадати, що священик і дяк, прямуючи до недужої жінки зі Священними Дарами, потрапили у лісі до рук червоноармійців, від рук яких спочатку був застрелений сам священик, а потім жорстоко закатований дяк. У 2001 р. Папа Римський Іван Павло ІІ проголосив отця Миколу Конрада та Володимира Прийму блаженними.




Прибувши на Страдченську гору, прочани звершили молебень до Пресвятої Богородиці в печерах монаших келій XI ст., а також молились у церкві Успіння Пресвятої Богородиці біля мощей блаженних новомучеників.
Дорогою додому парафіяни відвідали Ботанічний сад. Подолавши відстань у 30 км, всі щасливо повернулись додому.