У Шевченківському районі, зокрема на Рясному, відновлюють подачу гарячої води до житлових будинків після гідравлічних випробувань.

Подачу гарячої води мешканцям багатоквартирних будинків почали відновлювати у суботу, 25 травня, на 2 дні швидше, ніж було анонсовано.

Гідравлічні випробування теплових мереж у Львові, зокрема й на Рясному, розпочалися 13 травня. Гідравлічні випробування проводяться щорічно після завершення опалювального сезону. Тепловики наголошують, що якісно проведена гідравліка і ліквідація всіх виявлених пошкоджень – це запорука стабільного і безаварійного проходження опалювального сезону.