Зустріч із кінологами та великодній майстер-клас: як пройшли події для дітей у бібліотеці “Сад”


Минулого тижня на зустрічі з учнями 3 класу ліцею №38 ЛМР у бібліотеці “Сад” побували працівники кінологічної служби.
Школярі познайомилися з Ярославом Дмітрієвим – заступником начальника Кінологічного центру, капітаном поліції – та німецькою вівчаркою Айною, а також Дмитром Брусом – молодшим інспектором-кінологом, сержантом поліції – та лабрадором Антеєм.
Вони показали, як проходять тренування, як собаки виконують команди і як несуть службу — не тільки в мирному житті, а й на фронті.







“Щиро дякуємо начальнику Кінологічного центру, майору поліції Жук Світлані Анатоліївні, яка організувала цю незабутню зустріч. Ваша праця — безцінна, а присутність сьогодні — справжній подарунок дітям!” – зазначили у бібліотеці “Сад”.
Крім цього, у бібліотеці для дітей організували творчий великодній майстер-клас, під час якого школярі прикрашали символічного баранчика, якого вони одностайно назвали Шон.

“Дякуємо вчительці Христині Іванівні Патроник, батькам та директорці ліцею 38 Світлані Василівні Терешкевич за співпрацю! Окреме велике дякуємо працівникам Кінологічної служби за підписаний прапор і подарований нам шеврон! Разом — сильніші!” – додали у бібліотеці “Сад”.
