У п’ятницю, 28 березня, на вулиці Шевченка двом пішоходам винесли постанови за порушення правил дорожнього руху.

Зранку інспектори, патрулюючи на даній вулиці, виявили двох пішоходів, які переходили пішохідний перехід на заборонний сигнал світлофора.

Патрульні відразу відреагували на правопорушення. Громадяни віком 46 і 56 років отримали постанови за недотримання ПДР пішоходами.

“Пам’ятайте, що безпека на дорозі — це спільна відповідальність. Дотримуйтесь ПДР, адже від вашої уважності та дисципліни залежить не лише ваше життя, а й безпека всіх учасників дорожнього руху!” – зазначили у Патрульній поліції Львівської області.