У школі №92 відкрили центр національно-патріотичного виховання

Вчора, 21 травня, на базі школи №92 відкрили новий центр національно-патріотичного виховання “Воля”. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
Відтепер учні цієї та довколишніх шкіл зможуть здобувати практичні знання із предмету “Захист України”.




Зокрема, у новому центрі національно-патріотичного виховання школярі зможуть вивчати:




“У цьому центрі школярі разом із фаховими інструкторами вивчатимуть домедичну і тактичну підготовку, як діяти у складних ситуаціях та правильно поводитись зі зброєю, і навіть опановуватимуть стрільбу та керування дронами. Впізнати небезпеку потрібно вміти, аби їй протистояти. Центр “ВОЛЯ” — це місце, де загартовується дух і тіло, де виховують справжніх патріотів”, – зазначив Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.